Industrial Sewing Machine
Importer of a wide range of products which include fw-1201a industrial sewing machine.
FW-1201A Industrial Sewing Machine
Product Price :Get Latest Price Product Details:
| Brand | Fuwei |
| Sweep Size | 600 mm |
| Machine Type | Pattern Sewing |
| Model/Series | Highspeed |
| Max Pressure | 1000 bar |
| Wattage | 75 W |
| Number of Needles | 6 |
| Motor Type | Direct Drive |
| Usage / Application | Industrial |
| Model No | FW-1201A |
We are enagaged in offering FW-1201A Industrial Sewing Machine to our clients. Our range of all products is widely appreciated by our clients